Оплата

Готівкою під час отримання замовлення

Ви оплачуєте замовлення після того, як побачите і перевірите його. При виявленні дефектів потрібно зв’язатися з менеджером. Оплата за товар здійснюється у зручній Вам валюті. Накладна із зазначеним гарантійним терміном надається після оплати.

Платіжні картки Visa і MasterCard (ПриватБанк).

Ви можете оплатити товар за допомогою переказу потрібної суми на карту ПриватБанку. Оплата проводиться в гривнях. Доставка або вивезення товару може бути здійснена після надходження коштів на наш рахунок.

За безготівковим розрахунком (платник – фізична особа)

Для оплати замовлення через банк менеджер надішле Вам електронною поштою рахунок, заповнений на Ваше ім’я, з реквізитами нашої компанії. Роздрукувавши рахунок, Ви можете оплатити замовлення в будь-якому банку (з комісією за тарифом банку). Через 1-2 дні гроші надійдуть на розрахунковий рахунок і Ваше замовлення буде передано кур’єрській службі для доставки за вказаною адресою.

За безготівковим розрахунком (платник – юридична особа)

Для оплати замовлення за безготівковим розрахунком надішліть нам Ваші реквізити на електронну адресу або факс. Ми підготуємо і надішлемо Вам рахунок для оплати. Замовлення формується протягом двох днів з моменту зарахування коштів на розрахунковий рахунок. Якщо Ви повідомите про здійснену оплату, це прискорить обробку замовлення.

У нашому магазині кожен покупець може отримати знижку на придбану продукцію. Розмір знижки залежатиме від загальної суми замовлення та від кількості найменувань товару, що купується. Для постійних покупців діє накопичувальна система знижок. Ми завжди відкриті для переговорів і готові розглядати Ваші пропозиції.

Усі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України.

Доставка

Самовивіз

Самовивіз товару здійснюється за попереднім погодженням дати та часу з нашими менеджерами за адресою: пр-т Визволителів, 5 (територія Металобази).

По Києву та області

Доставка по Києву безкоштовна*. Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вартість доставки по Київській області уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

По інших містах України

Доставка по Україні здійснюється практично в усі населені пункти області. Терміни доставки і вартість уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

*Не поширюється на аксесуари, комплектуючі та витратні матеріали.